Karolina

Zysnarska

Pilot od 2021 roku

Karolina swoją przygodę z rajdami terenowymi zaczęła znacznie wcześniej, ale właśnie w 2021 roku pierwszy razu zasiadła na prawym fotelu właśnie z Patrycją. Od tego czasu Karolina zbiera doświadczenie na wielu topowych rajdach w kalendarzu rajdowym. Od tego czasu przejechała, aż 3 maratony pustynne.

Najważniejsze rajdy w karierze

Fenix Rally

Karolina swój pierwszy rajdowy sezon rozpoczęła z tupnięciem. Wielki debiut jako pilot miała na maratonie pustynnym na Saharze. To był dla niej wielki sprawdzian, a poprzeczka była zawieszona bardzo wysoko.

Tunisia Desert Challange

Karolina wyzwań się nie boi dlatego kolejnym rajdem w karierze był również maraton pustynny, prowadzący przez najtrudniejsze wydmy Sahary Tunezyjskiej - El Borma.

Rallye Breslau

Ten organizowany w Polsce rajd uchodzi za największy sprawdzian nawigacyjny dla pilotów. Start w nim pokazuje to, że Karolina ciągle lubi mieć poprzeczkę zawieszoną bardzo wysoko.

Baja Poland

Najważniejszy rajd w Polsce w całym kalendarzu rajdów terenowych. To w nim startują kierowcy zdobywający podium na Dakarze.

Balkan Offroad Rallye

Wielodniowy rajd odbywający się w górskiej scenerii rumuńskich Karpat. To on był kolejnym wielkim sprawdzianem nawigacyjnych umiejętności Karoliny.

Bez kierowcy pilot nigdzie nie pojedzie